Кошик
288 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

Ультрафіолетові лампочки для детекторів валют

Ультрафіолетові лампочки для детекторів валют

Домога у виборі УФ-лампочки в прилад для перевірки банкнот.

 У будь-якому детекторі валют встановлено джерело освітлення - ультрафіолетова лампочка. Варто зауважити, що для детекторів валют підходять УФ лами певного спектру, а саме з довжиною хвилі 365 nm + BLB (Blacklight Blue) а саме - фільтрований ультрафіолет.

 UV лампочка є в детекторі валют, по суті, витратним матеріалом і вибирати її треба не менш ретельно, ніж сам прилад. Ви ж не хочете зіткнутися з неприємним фактом, що знову замінена лампочка пропрацювала в детекторі нетривалий час і перегоріла або стала тьмяно світити. На якість ультрафіолетових ламп впливає дотримання технології виробництва і якість застосовуваних при виготовленні ламп, матеріалів. Дешеві китайські лампи, по прикладу ТМ Delux, часом мають сильне відхилення в геометричних розмірах так, що лампу попросту неможливо встановити в посадочне місце. Неякісний люмінофор, використовуваний у виробництві лампи, істотно змінює спектр її світіння і ви будете спостерігати спотворене зображення передачі кольору певних люмінесцентних зон на банкноті. Неналежно виготовлені катоди ламп призводять до зменшення терміну служби, т. є. лампа відпрацювавши всього 1 ... 2 тис. годин буде світитися тьмяно.

 Найпростіший детектор валют складається з корпусу, модуля запуску і самої лампи. Модуль запуску може бути електронний або індукційний (трансформаторний).  При електронній схемі - УФ лампа запалюється практично миттєво і в широкому діапазоні напруги мережі. У другому випадку лампа підключається до мережі через баластний дросель, що спрощує систему запуску, проте призводить до неможливості включення ламп при пониженій напрузі + збільшення ваги детектора.

 Ми пропонуємо Вам тільки якісні УФ лампочки для детекторів валют  ТМ Philips, PRO Intellect Technology, Simply Lights, DORS, Vitoonе і т.д.  У детекторах валют використовуються лампи потужністю 4 Вт, 6 Вт, 7Вт, 9Вт і рідше 8 Вт. Термін служби хорошої лампи становить не менше 5000 годин. Лампи 4W, 6W і 8W призначені для установки в роз’єм​ стандарту G5 і представляють із себе пряму скляну трубку T5 темно-синього кольору з двома цоколями по краях. Маркування таких ламп може бути на прикладі лампи 4Вт: F4 T5 BLB, TL 4W BLB або T5-4W BLB.

Ультрафіолетові лампочки 7W, 9W і 11W мають вигляд подвійної трубки темно-синього кольору U-подібної або H-подібної форми з вбудованим стартером і двома штирями для підключення в роз’єм G23. Для сучасних детекторів з електронним модулем живлення випускаються лампи без вбудованого стартеру, тільки з пусковим конденсатором, такі лампи помічаються надписом EL або E. Наприклад PL 9W BLB EL. Рідше зустрічаються УФ лами потужністю 9Вт. з чотирма штирками без стартера для підключення в гніздо європейського стандарту 2G7 по прикладу:  RegulaWallner DL-1011 | 2G7;  DoCash 025 | 2G7 та деякі моделі від НВП "Спектр". Такі лампи виговляются для країн Европейського Союзу і коштують від 7 євро за 1 шт.

Деякі виробники детекторів продають лампи під своєю торговою маркою, однойменною  з брендом детектора, по прикладу PRO Intellect Technology або ТМ DORS. Такі лампи звичайно якісні, але ціна на них трішки завищена, при цьому споживач доплачує за ім'я бренду.

Інші статті