Корзина
291 отзыв
 • picture 1

  СЧЕТЧИКИ БАНКНОТ

  Лічильники банкнот від провідних виробників

  Точна та надійна техніка, тривалий термін служби, вигідні ціни!

  Якісне банківське обладнання власного виробництва. Виготовлення ексклюзивних моделей с нестандартними можливостями під замовлення. Модернізація та ремонт техніки. Вигідні знижки та цінні подарунки! Оперативна доставка по всій Україні!

  Усі лічильники

  Гарний лічильник — запорука високої точності!

  Якість — власне високотехнологічне виробництво.
  Технології — робота з усіма валютами світу та номіналами.
  Асортимент — понад 60 моделей від провідних виробників.
  Вартість — демократичні ціни та вигідні знижки.

  Обрати машину

  «Спецтехніка» — обладнання, перевірене часом!

  Завжди великий вибір банківської та фінансової техніки.
  Гарантійне та сервісне обслуговування на високому рівні.
  Професійна консультація та допомога у виборі устаткування.
  Зручні форми розрахунку та оперативна доставка по Україні.

  До каталогу


   
  1 2

   

   Провідні банківські установи обирають лічильник банкнот PRO NC-3500 - з визначенням номіналу. Простий у використанні лічильник знайшов своє призначення не тільки у поважних та великих установах, але й в офісах. Техніка миттєво перерахує банкноти та визначить їх справжність.

   Лічильник банкнот PRO-87 U - легкий та простий у використанні лічильник, знайшов своє призначення не тільки у супермаркетах та великих установах, але й в офісах. Техніка миттєво перерахує банкноти та визначить їх справжність.

   Лічильник валют Docash 3200 value - швидко рахує українські гривні, долари США, євро, рублі Росії, Злоті, Фунти, також є універсальний режим, завдяки якому машина аналізує перший лист і по ньому порівнює інші, в режимі MIX - перераховуються купюри різних номіналів - одночасно.

   Портативний лічильник банкнот PRO-15 має функцію необхідну для переліку будь-яких банкнот, цінних паперів, талонів на бензин, етикеток тощо. При цьому може працювати як від батарейок типу АА, так і від електромережі.  

   DoCash 3400 Heavy Duty - класична лічильна машина з прекрасними функціональними можливостями та високим рівнем надійності. Техніка може працювати навіть з дуже пошарпаними купюрами. Це також вигідна цінова пропозиція.