Кошик
273 отзыва
Сертифікована компанія Prom.ua
 • picture 1

  ДЕТЕКТОРИ ВАЛЮТ

  Детектори валют — жодного шансу махінаціям!

  Високоякісне обладнання для встановлення справжності валюти

  Продукція відомих виробників, а також сертифікована техніка власного виробництва. Робота зі спецзамовленнями з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Низка різноманітних знижок та товари в подарунок. При замовленні від 3 000 грн — безкоштовна доставка по Україні.

  Вивчити асортимент

  Популярні моделі

   

  Світлодіодний-універсальний детектор валют у м. Львів т. 399-709

  Якісний візуальний контроль справжності валют, цінних паперів, документів строгого обліку. Детектор поєднує у собі ергономічний дизайн та високі експлуатаційні можливості.

  PRO-12 PM/LED Світлодіодний-універсальний детекторЯкісний візуальний контроль справжності валют, цінних паперів, документів строгого обліку. Детектор поєднує у собі ергономічний дизайн та високі експлуатаційні можливості.

  Найбільш компактний ультрафіолетовий детектор високої якості, який займає дуже невелику площу на робочому місці касира. Є можливість розпізнати спеціальні мітки, полоси, волокна, фрагменти малюнків тощо. Детектор валют DoCash 025/G23 Найбільш компактний ультрафіолетовий детектор високої якості, який займає дуже невелику площу на робочому місці касира. Є можливість розпізнати спеціальні мітки, полоси, волокна, фрагменти малюнків тощо. Ергономічний дизайн, перевірка банкнот як віялом, так і в пачці, новий відмовостійкий електронний баласт, що забезпечує високу ефективність та надійність роботи ламп, — головні переваги обладнання. Детектор валют УМD 2 EL UV/WM/MG/10х Ергономічний дизайн, перевірка банкнот як віялом, так і в пачці, новий відмовостійкий електронний баласт, що забезпечує високу ефективність та надійність роботи ламп, — головні переваги обладнання.

  Наші детектори — ваша впевненість!

  Висока якість
  Фабрична продукція відомих брендів, а також власне виробництво.
  Гарний потенціал
  Ефективна робота з усіма відомими валютами світу та номіналами.
  Широкий асортимент
  Понад 85 моделей з різною ціновою політикою.
  Вигідні ціни
  Демократична вартість за рахунок офіційного дилерства.

  Обрати детектор

  «Спецтехніка» — більше 10 років успішної роботи!

  Банківське та фінансове обладнання високої якості.
  Можливість виготовлення ексклюзивних моделей.
  Знижки постійним клієнтам, а також на деякі товари.
  Оперативна та вигідна доставка замовлень по всій країні.

  До каталогу


   
  1 2 ... 4