Кошик
288 відгуків
Надійний продавець Prom.ua

На Львівщині школярі підроблювали гривні

На Львівщині школярі підроблювали гривні

У місті Червоноград, що на Львівщині, працівники міліції виявили факт виготовлення і збуту фальшивих купюр номіналом 20 гривень двома школярами. …

Про це повідомив начальник відділу зв'язків з громадськістю Головного управління МВС України Львівської області Денис Харчук.

За його словами, в міськвідділ внутрішніх справ із заявою про наявність фальшивих купюр в одного з учнів звернулася директор загальноосвітньої школи Червонограда. Вона повідомила, що завідувачка шкільної їдальні під час продажу продуктів харчування виявила в одного з школярів фальшиву купюру номіналом 20 гривень, якою учень школи намагався розрахуватися за обід.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала в школу, встановила, що «липовими» гривнами в шкільній їдальні намагався розрахуватися учень 9-го класу. Також при собі він мав ще три купюри номіналом по 20 гривень кожна, які виявилися фальшивками.

Оперативники з'ясували, що друкування фальсифікованих гривень за допомогою багатофункціонального принтера налагодив у себе удома учень 8-го класу цієї ж школи, а збувати підробки він доручив своєму приятелеві-дев'ятикласникові, розповів Харчук.

Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи. Працівники міліції встановлюють кількість виготовлених підроблених купюр, а також інші можливі місця їх збуту школярами. Ведеться слідство.

Резонансна подія 13 жовтня сталася на виїзді з Криму. Як повідомили в прес-службі управління державтоінспекції ГУ МВС України в Криму, в 16.30 на спецпосту Чонгар вбранням джанкойского взводу дорожньо-патрульної служби був зупинений автомобіль ВАЗ-21114 з двома підозрілими чоловіками. Вони поводилися неадекватно, тому правоохранители провели особистий догляд.

У кишені піджака одного з пасажирів виявили 34 тисячі 350 гривень, а в іншій кишені грошові купюри номіналом 100 доларів США в кількості 330 штук. Достовірність американських банкнот викликала у міліціонерів сумніви. І недаремно. Більше трьох мільйонів доларів, як пізніше з'ясувалося, були фальшивими. У кишені сорочки пасажира правоохранители виявили також шприци, наповнені ацетильованим опієм.

Особи затриманих удалося встановити досить швидко. 33-річний водій «Жигулів» виявився безробітним жителем міста Лісичанська Луганської області. Пасажир автомобіля, який віз фальшиві гроші з наркотиками, — 44-річний громадянин Росії, але з недавніх пір теж проживав в Лісичанське. З'ясувалося також, що він відомий в кримінальному середовищі як кримінальний авторитет по кличці Циганів, неодноразово судимий.

За попередньою інформацією, затримані вже побували з крупною сумою фальшивих доларів на ЮБК, де їм удалося частково обміняти підроблені купюри. Фальшивки, що залишилися, вони везли назад і попалися.

Правда, водій заперечує свою причетність до злочинної діяльності, стверджуючи, що він лише перевозив кримінального авторитету.

В даний час затримані знаходяться під вартою.

Інтернет видання «Utro.Ua»

Інші статті