Ультрафіолетові лампочки для детекторів валют
У будь-якому детекторі валют встановлено джерело освітлення - ультрафіолетова лампа. Варто зауважити, що для детекторів валют підходять УФ ламі певного спектру, а саме з довжиною хвилі 365 nm + BLB (Blacklight Blue) а саме - фільтрований ультрафіолет.
UV лампочка є в детекторі валют, по суті, витратним матеріалом і вибирати її треба не менш ретельно, ніж сам прилад. Ви ж не хочете зіткнутися з неприємним фактом, що знову замінена лампочка пропрацювала в детекторі нетривалий час і перегоріла або стала тьмяно світити. На якість ультрафіолетових ламп впливає дотримання технології виробництва і якість застосовуваних при виготовленні ламп, матеріалів. Дешеві китайські лампи, по прикладу ТМ Delux, годиною мають сильні відхилення в геометричних розмірах так, що лампу просто неможливо встановити в посадочне місце. Неякісний люмінофор, використовуваний у виробництві лампі, істотно змінює спектр її світіння і ви будете спостерігати спотворене зображення передачі кольору певних люмінесцентних зон на банкноті. Неналежно виготовлені катоди ламп призводять до зменшення терміну служби, т. є. лампа відпрацювавши всього 1 ... 2 тис. годін буде світитися тьмяно.
Найпростіший детектор валют складається з корпусу, модуля запуску і самої лампи. Модуль запуску може бути електронний або індукційний (трансформаторний). При електронною схемі - УФ лампа запалюється практично миттєво і в широкому діапазоні напруги мережі. В іншому випадку лампа підключається до мережі через баластний дросель, що спрощує систему запуску, проте призводить до неможливості включення ламп при пониженій напрузі + збільшення ваги детектора.
Ми пропонуємо Вам тільки якісні УФ лампочки для детекторів валют ТМ Philips, PRO Intellect Technology, Simply Lights, DORS, Vitoonе і т. д. У детектори валют використовуються лампи потужністю 4 Вт, 6 Вт, 7Вт, 9Вт і рідше 8 Вт. Термін служби хорошої лампі становить не менше 5000 годин. Лампі 4W, 6W і 8W призначені для установки в роз'єм стандарту G5 і представляють із себе пряму скляну трубку T5 темно-синього кольору з двома цоколями по краях. Маркування таких ламп може бути на прикладі лампі 4Вт: F4 T5 BLB, TL 4W BLB або T5-4W BLB.
Ультрафіолетові лампочки 7W, 9W і 11W мають вигляд подвійної трубки темно-синього кольору U-подібної або H-подібної форми з вбудованим стартером і двома штирями для підключення в роз'єм G23. Для сучасних детекторів з електронним модулем живлення випускаються лампи без вбудованого стартеру, тільки з пусковим конденсатором, такі лампи помічаються надписом EL або E. Наприклад PL 9W BLB EL. Рідше зустрічаються УФ ламі потужністю 9Вт. з чотирма штирками без стартера для підключення в гніздо європейського стандарту 2G7 по прикладу: Regula; Wallner DL-1011 | 2G7; DoCash 025 | 2G7 та деякі моделі від НВП "Спектр". Такі лампи виговляются для країн Європейського Союзу і коштують від 7 євро за 1 шт.
Деякі виробники детекторів продають лампі під своєю торгівельну маркою, однойменною з брендом детектора, по прикладу PRO Intellect Technology або ТМ DORS. Такі лампи звичайно якісні, але ціна на них трішки завищена, при цьому споживач доплачує за ім'я бренду.
- PRO Moniron Dec Multi прилад, який ідентифікує всі захисні ознаки банкнот і дає гарантію точного виявлення будь-яких підробок, включаючи «суперпідробки» — НОВИНКА від корпорації «PRO Intellect Technology».
- Підробку «підлягають» як гривні, рублі, так і долари, євро. Фальшивомонетництво — найдавніша професія. Як тільки з'явилися гроші...